SZKŁO HARTOWANE, SZYBY HARTOWANE
- WYSOKA JAKOŚĆ I WYTRZYMAŁOŚĆ W CODZIENNYM UŻYTKOWANIU

Podstawową właściwością szkła hartowanego jest przede wszystkim jego wysoka wytrzymałość. Względem standardowego szkła może ona osiągnąć nawet sześciokrotnie wyższą trwałość. Szkło hartowane zwiększa również bezpieczeństwo użytkowania. Podczas rozbicia, nie pozostawia ostrych krawędzi, tylko rozsypuje się na mniejsze kawałki i fragmenty.

Inne zalety szkła hartowanego to odporność na zróżnicowane warunki atmosferyczne, codzienną intensywną eksploatacje, uderzenia i temperatury.

Szkło hartowane wykorzystywane jest w miejscach, w których istotna jest wytrzymałość, bezpieczeństwo oraz zapewnienie wysokiej jakości użytkowania. Dlatego zyskuje popularność w kuchniach, łazienkach, meblach (jak blaty stołów, okna w witrynach), szyby do drzwi wejściowych, czy balkonowych oraz w oknach.

Niezwykłe właściwości szkła hartowanego są uzyskiwane poprzez proces hartowania. Proces ten zmienia całkowicie strukturę szkła, dzięki któremu staje się ono bardziej wytrzymałe. W tym procesie szkło jest nagrzewane do temperatur nawet około 660 stopni Celsjusza, następnie po uzyskaniu odpowiednich właściwości szkło jest schładzane.

POTRZEBUJESZ SZKŁO HARTOWANE DO KUCHNI?
POZNAŃSKA FIRMA JOWI-SZKLARSTWO, PRZYGOTUJE DLA CIEBIE PRODUKTY NA WYMIAR O WYSOKIEJ JAKOŚCI I WYTRZYMAŁOŚCI

Nieistotne czy tworzymy dla Ciebie szkło hartowane do kuchni, czy szkło laminowane w Poznaniu. Szkło to sposób na estetyczne wykończenie wnętrz. Nadaje ono subtelności, lekkości i charakteru pomieszczeniom. To detal, który w sposób istotny wpływa na ostateczny wygląd każdego projektu.

Wiemy, że w usługach związanych ze szklarstwem najważniejsza jest jakość. Produkty ze szkła musza być wytrzymałe i odporne na użytkowanie. Dlatego w tej branży niezwykle ważne jest doświadczenie i technologia produkcji szkła.

SZYBKI KONTAKT

JOWI - Usługi szklarskie

Biuro: 605 765 227

61 878 03 62

biuro@jowi-szklarstwo.pl

Godziny otwarcia:
poniedziałek - piątek od 8 do 16